Gyuris Zsolt
polgármester

Zsombó nagyközség valamennyi lakója nevében tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt, aki megtisztelt bennünket községünk iránti érdeklődésével....

Zsombói Hírmondó
Hírmondó XXII. évf. 1. szám

Korábbi számok »
Állás ajánlatok
1
ÁLLÁSHIRDETÉS

Zsombó Nagyközség Önkormányzata munkavállalót keres karbantartó munkakörbe, határozatlan időre, 3 hónap próbaidő kikötésével, teljes munkaidős munkavégzésre.
Munkakezdés azonnal.
Bérezés megegyezés szerint.
Főbb feladatok:
• önkormányzati intézmények karbantartási feladatainak ellátása,
• településüzemeltetéssel kapcsolatos teendők (közterek karbantartása, külső és belső területek tisztántartása).
Munkakörrel kapcsolatos elvárások:
Legalább „B” kategóriás vezetői engedély.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• „C” kategóriás vezetői engedély,
• Gépkezelői jogosítvány.

Jelentkezés folyamatosan önéletrajzzal, iskolai végzettséget, „B” kategóriás vezetői engedélyt igazoló dokumentumokkal a Zsombói Polgármesteri Hivatalban személyesen vagy postai úton (Zsombói Polgármesteri Hivatal 6792 Zsombó, Alkotmány utca 3.). Az álláshirdetéssel kapcsolatosan érdeklődni Gyuris Zsolt polgármesternél a +3620/454-9090 telefonszámon lehet.

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ (BM OKF GEK)

Kéményseprő-ipari Tevékenységet Ellátó Igazgatóhelyettesi Szervezet kéményseprő szakmunkásokat és betanított munkásokat keres

ISKOLAŐRT keresnek

Diákmunka

Zsombó Nagyközség Önkormányzata keres 2022. július vagy augusztus hónapra (két hétre vagy egész hónapra) nyári diákmunkára 16-25 év közötti nappali tagozatos diákokat, illetve hallgatókat napi 6 órás munkavégzésre.
Bérezés bruttó 150.000 Ft

További tájékoztatás kérése, illetve jelentkezés 2022. június 14. 16 óráig Szabó Vanessza munkaügyi ügyintézőnél személyesen vagy a +3662/595-553 telefonszámon.

A Négyforrás Nonprofit Kft teljes munkaidős állást hirdet rakodó munkakörben.
A munkavégzés helye: Bordány, Forráskút, Üllés, Zsombó
Munkavégzés módja: munkaidő keret, heti 3-4 nap.
Jelentkezni lehet személyesen a Kft. telephelyén, Forráskút, Fő u. 72. (posta épület) H-P 8-16 óra között, illetve email-en az ugyfelszolgalat@negyforraskft.hu címre várjuk fényképes önéletrajzát!
További információért hívja a +36-70/489-56-56 számot!
1
Videók
Dokumentumok
Örökség-Kultúra
Fejlesztések
Partnerek
Felugró ablak